| Lily_7736 a întrebat:

Mi-am cumparat o cartela cosmote acum 3 zile, timp in care a functionat perfect(am vb la tlf, am trimis sms-uri etc). Insa astazi m-am trezit cu o surpriza : mi-a picat semnalul telefonului.Am incercat sa schimb cartelele, sa deconectez telefonul, dar in zadar. Credeti ca este o defectiune de la ei?:-s

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Si eu am Cosmote si cand am cumparat-o si am bagat=o in telefon, am patit ce ai patit si tu acum.Am luat cartela mea si am bagat-o in telefonul unei prietene si dupa a mers.Nu stiu de ce...

| georgiana a răspuns:

Foarte probabil, daca nu isi revine apeleaza la servicii clienti sau te duci personal la un service de telefonie mobila cosmote.