| Ionut6996 a întrebat:

nu am mai intrat de foarte mult timp pe cont deoarece am foarte multe probleme si etc deci urmatoarea mea intrebare este

Cu o luna de zile in urma mi-am cumparat un cititor de carduri ( cine nu stie ce este acela un cititor de carduri,cititorul de carduri este un stick micut in care bagi un card de telefon il el il introduci in pc si iei poze/muzica/filmulete de pe telefon pe pc si invers) deci primele doua saptamani a functionat perfect, acum cand incerc sa bag cardul in stick si stickul in pc imi arata doar cititorul de card (adica scrie doar Removable Disk (Fhappy ) de ce nu citeste cardul si doar stickul? am incercat si cu cardul fratelui meu tot asa face apare doar removable disk F eu m-am gandit ca trebuiesc instalate niste drivere ..sau ceva de genul sper sa ma ajutati.

Multumesc! ^^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in primele doua saptamini ti-a mers, nu cred ca sint de vina driverele. L-ai incercat si pe alt PC? Poate s-a defectat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe alt PC...nu cred ca sunt de vina insalatiile, poate are probleme stik-ul