| Bianka_5573 a întrebat:

Buna TPU
Mi-am cumparat un stick si are ceva pe el nu stiu ce sunt dar as putea sa le sterg?
Mentionez ca stick-ul este nou!
Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| iulyan a răspuns:

Poti sa le stergi. ce zice "ganduri albe" este integrat in el definitv adica daca are 4 gb sticu apare ca are 3. 83 Gb cam asa.deci acealea sunt niste programe mici care sunt bonus ca l-ai caumparat si pot fi folosite la calculator sau pentru net.
deci poti sa le stergi linistitwinkinghappy

SUCCES!

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu.Nu sterge ce e pe el daca e nou. ce vezi ca e pe el face parte din functionarea pur si simplu a stickului. Fara acele date nu ar fi recunoscut de pc, nu ar functiona.Bafta!

| Desirable a răspuns:

Click dreapta dupa care format