| random1620 a întrebat:

Mi-am descarcat o imagine de pe google pe telefon si acum nu stiu unde s-a descarcat(locul din care am descarcat-o). Vreau sa o sterg si nu stiu de unde. Ajutor!

*tin sa mentionez ca am Samsung

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tre' sa ai la fisiere istoricul descărcărilor sau daca nu dai sa vezi toate imaginile și fiind ultima (asta daca nu e salvată cu data la care a fost postată) ar trebui sa fie prima.

| LPCTSTR a răspuns:

In aplicatia Galerie gasesti majoritatea pozelor din locatii frecvente.
Daca nu, mergi in fisiere si cauta manual poza in folderul cu descarcari.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Încearcă următoarele: Setări, Stocare si USB, Explorare, si apoi la Download. Daca nu e acolo si ai in aceiași fereastra dosarul ", thumbnalis" căuta si in el. Succes!

| CdeMetal a răspuns:

Daca chiar nu o gasesti pe nicaieri poti sa descarci o aplicatie gen file manager si sa cauti in Downloads

| Lucian4 a răspuns:

Ai gasit pana acum? vezi in app galbena-Orange''fisierele mele''

| Irinelp a răspuns:

Intră în galerie dacă nu este acolo intră la fișiere și după aceia la manager de descărcare și ar trebui să fie acolo.

| xXVranceaXx a răspuns:

Încearcă aplicația Files de la Google, este bună, e ca CCleaner pentru calculator

| mihaipopescu93 a răspuns:

Salut, gasesti in folderul fisiere imaginea descarcata sau daca nu ai folder cu descarcari(download)!