| Deidara554 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am instalat astazi windows 8 si as vrea sa imi descarc si un anti-virus.Il descarc de pe google chrome sau de pe windows store?

4 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Nu e necesar. Windows 8 are instalat antivirusl Microsoft Security Essentials.E bine sa ai Malwarebytes si AntiLogger, le cauti pe google primul rezultat. Bafta.

| al3xander a răspuns:

Iti recomand bitdefender free edition, il gasesti aici http://www.softpedia.com/get/Antivirus/BitDefender-Free-Edition.shtml

| SouLIce a răspuns:

Descarca dupa site-ul producatorului de antivirus nu dupa alte siteuri pentru ca risti sa iei ceva care nu este bun

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Iti recomand avast de pe browserul Maxthon