| anonim_4396 a întrebat:

Google Chrome merge instalat si in alta parte decat pe partitia unde este windows instalat? Daca da, cum?
Funda!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De preferat este bine sa fie in C.Pentru functionare optima.

| al3xander a răspuns:

Poti folosi o varianta portabila pe care o poti instala unde vrei tu http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable
il poti instala si pe un stick usb ca sa il poti rula pe orice calculator fara sa fie nevoie sa instalezi chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am incercat niciodata dar incearca sa rulezi instalerul googl chroome si cand te intreaba unde vrei sa fie instalat, da-i click sa instaleze in local disk D sau alta partitie in caz ca ai trei partitii.Deci cand iti apare ca se instaleaza in c, modifici tu sa se instaleze in D.Dar preferabil este in C.