| Jko4r a întrebat:

Mi-am luat azi cartela Frog de la cosmote si am reancarcat-o cu 5 euro si acum am activat cartela si am bagat si creditul, iar acum am 6 euro in cont.Intrebarea mea este urmatoarea: ce trebuie sa fac sa activez internetul nelimitat? va rog frumos sa nu imi dati de la ei de pe site ca am citit acolo. Dar cum se procedeaza trebuie sa dau un sms? sau cum?
Multumesc mult!
Dau funda si vot.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Nelimitat nu cred ca se poate! Suna la 1234 si vorbeste cu cineva care este acolo.winking Sper ca te-am ajutat. Pa, pa.

| Evellin a răspuns:

Hi! Si eu mi-am luat cartele frog si de 2 zile tot incerc sa activez netu nelim...am sunat la 1234 si mi-a zis sa trimit un mesaj la 638 cu textul SETARI cu majuscule si vezi dk merge apoiwinking fundita?batting eyelashes