| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat de curand o tableta noua si nu am instalat niciun joc
ce jocuri sa pun?

Răspuns Câştigător
| Eduarrdinno a răspuns:

Jetpack Joyride, Hill Climb Racing, Candy Crush, Into the Dead, Deer Hunter, Pou

Sunt cateva jocuri care imi plac foarte mult si sunt foarte distrcative.
Funda?

2 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Rymdkapsel
Super Stickman Golf 2
Plants vs. Zombies 2
A Ride Into the Mountains
Sonic CD(preferatul meu)
Kingdom Rush Frontiers

| pvg a răspuns:

Temple run... air control, mie imi plac aproape toate. sau mai e unu cu curse de masini, invarti tableta pentru a lua curbele, era ceva cu racing si cu un lamborghini galben ca poza de profil