| Leonis2014 a întrebat:

Mi'am luat un joc care de fapt ii pentru xbox, si are setarile pentru consola xbox nu pentru pc, daca as cumpara un joystick pentru pc as putea sa joc jocul cum trebuie? FUNDA!

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu. Jocul de xbox il joci DOAR pe xbox. iar pe JustCosmin il invit sa isi testeze prostia aia de emulator sa ne zica daca merge, dar pacat, ca nu o sa poata... Pentru ca NU exista emulator xbox 360/ps3.

| JustCosmin a răspuns:

Cu un emulator rezolvi situatia, dar ai nevoie de un PC performant pentru a reusi sa joci decent. http://xbox360emulator.net/

| Leonis2014 explică (pentru JustCosmin):

Am un laptop destul de bun, un i5 2.4 ghz 6 gb ram, placa invidia 1gb, 4procesoare.Pentru ce ajuta aces xbox360 emulator?

| JustCosmin a răspuns (pentru Leonis2014):

Nu stiu ce placa video nVIDIA ai, ca sunt multe modele de 1 GB, dar poti incerca sa vezi daca merge.

| Leonis2014 explică (pentru JustCosmin):

Nvidia GT 520M CUDA 1gb

| JustCosmin a răspuns (pentru Leonis2014):

E cam slabuta placa video, nu cred ca te ajuta prea mult.
@sltlp Daca ar durea prostia... http://www.youtube.com/watch?v=Z-dDrzHURqU Ia si te uita la desene animate si lasa-ne :))