| MrPupu a întrebat:

Buna TPU mi-am luat un sistem 2.1 (poza mai jos) si cum vedeti are controlul volumului si al bass-ului la subwoofer nu la boxe si nu stiu unde sa il pun. Daca il pun intr-un colt al camerei e prea departe sa-l controlez si imi este greu sa ma tot plimb sa modific volumul, deci intrebarea ar fi daca e bine sa il pun pe birou intre cele 2 boxe pentru ca asa e facut special sa stea la indemana?

poza: http://www.pcgarage.ro/boxe/genius/sw-a21-700/

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Il pui sub birou, intr-un colt. Pe birou nu, pentru ca vibreaza totul.