| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am sters contul de Instagram, iar cand vreau sa imi fac altul, imi spune sa aleg un cont pentru Instagram salvat folosind Google Smart Lock si imi arata contul sters. Imi puteti da mai multe detalii legat de ce inseamna asta si cum as putea sa elimin definitiv acel cont?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu merge de aici?
https://www.instagram.com/accounts/signup/phone?hl=en

Dar sa nu folosesti aplicatia. Foloseste browserul. In aplicatia sa stergi datele din ea, local.

| zilog a răspuns:

Le dai un e-mail cu buletinul tau la toti peste tot pe unde ai cont-uri si le spui conform legii
cu hotararea de guvern
conform legii
conform...
bagi si tu 30 de acte
aloci o luna te interesezi despre chestii internationale timp in care citesti si faci un dosar serios cu reglementari internationale
care sa ii oblige
dtele cu caracter personal
sa stearga
si cand vii asa cu 40 randuri si scrie acolo conform legii conform... si atasezi link-uri catre legile respective
o sa se cacaua pe ei si o sa le tremure chilotii si o sa zica ca esti vreun avocat ceva
si imediat o sa stearga tot
depiunde cat de clar scrii acel e-mail
si doar ii rogi

nu ii ameniti
pentru ca amenitarea te duce la puscarie