| madalindra a întrebat:

Salut
Im puteti sa ma ajutati si pe mine cu ceva im puteti spune si mie un hack de aflat parola de la mess ca mi-am uitat parola de la id si nu mai stiu ce sa fac (site no surveys).Ca cand trebuie sa schimb parola im zice sa introduc raspunsurile alea nu prea mai le stiu ma ajutatie si pe mine un hack care sa nu aiba virusi sau etc. Va rog Please

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cand ti-ai creat id-ul, a trebuit sa pui doua intrebari de siguranta, ca la crearea fiecarui id, aminteste-ti intrebarile si ce raspunsuri ai dat la ele, doar asa iti vei putea recupera id-ul, bafta!

| madalindra explică (pentru LonelyLoner92):

Pai stiu decat una pe a doua nu im mi-a aduc aminte

1 răspuns: