| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Mi-am uitat parola de la o adresa de email si nu o pot recupera pentru ca atunci cand dau la >forgot my password< imi trimite codul de verificare pe un alt email pe care nu il stiu.Inainte daca uitam parola primeam un cod de verificare pe telefon insa se pare ca au schimbat acum.

Cum as putea recupera altfel email-ul? Am mare nevoie de el.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Maria_Ana_1995_oO1T a răspuns:

Asta nu stiu dar poti sa-ti faci alt Facebook si sa-ti pui alta parola si alt email si sa ai grija sa nu o mai uiti dar ca sa nu o uiti pai sa o scrii pe ceva si sa o pastrezi fa te rog asa si o sa ai alt Facebook