| Bogdan20133 a întrebat:

Cum pot sa imi aflu raspunsurile de la intrebarile de la yahoo? Mi s-a blocat contul si imi cere raspunsurile la intrebari cu unchi preferat si toate cele...

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

In cazul ca tu ai facut contul, tu ai scris acolo care era unchiul tau preferat in momentul respectiv.

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ei si? Acum ce, iti renegi unchiul? Nu vrei sa-l mai recunosti?
E cam grav, daca nu mai stii raspunsul cred ca ai pierdut contul, dar nu dispera, sa-ti faci altul e gratis. Si fii atent la intrebarea cu unchii sa nu mai uiti!

| Rockerul23 a răspuns:

Pai trebuie sa ti le amintesti.
Altfel n-ai cumwinking