| MrRava13 a întrebat:

Mi-ati recomanda acest laptop? Funda! http://www.tapeshop.ro/......-windows-7

Răspuns Câştigător
| Th3Public3N3MY a răspuns:

Salut din nou! NU! Cumpara-l pe celalat, specificat in intrebarea anerioara(sau dupa aceasta, nu mai stiu sigur care a fost prima).
Uita-te la raspunsul meu anterior!

1 răspuns:
| DarkTheory a răspuns:

Nu-l cumpara ma! Nu face prostii. vorbesc serios, eu sunt in tara straina si aici calculatorul asta cu prestatilee alea il gasesti la 400 de euro, In Romania costa atat doar pentru simplul fapt ca sunt o noutate procesoarele i3 i5 i7 asa ca mai bine cumparal din strainatate sau da comanda pe net