| Cristeaa12 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop? Merita bani? http://www.emag.ro/.......RAZ0C.015

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Produsul nu mai e in oferta eMAG, deci nu stiu cat costa ca sa-ti spun.Dar are o configuratie buna.

| Urzi23 a răspuns:

Eu zic sa arunci ochii prin ograda lui Dell, cauta si tu pe forumuri ce zic de Acer utilizatorii, apoi intra si tu pe www.okazii.ro si vezi in ce veselie se vind si ce piese pica.
Eu zic sa mai astepti si alte pareri dar eu cu Dell am facut casa buna si nu am fost lasat la greu si nici nu se incinge sa fierbi ceaiul pe el
Bafta

| HolyPotato a răspuns:

Sincer nu vad cat costa acesta dar iti ugerez sa iti arunci privirea si catre un HP Presario Compaq. Sunt foarte bune, am si eu unulhappy