| Onöfřäş_Anťôńío_1985 a întrebat:

Mi s-a blocat tableta cu o imagine de la un joc si nu merg butoanele nici touch screenul! Sunt panicat!
Ce as putea sa fac?
Va rog raspumdeti!

2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca e o tableta cat de cat mai de firma are o gaura pe undeva pentru reset.Bagi un ac de siguranta pe acolo si ti apasat.O sa faca reset si o sa mearga! Ai grija sa fie cea de reset nu cea pentru microfon ca sunt la fel dar ar trebui sa fie marcat pe carcasa tabletei sau sa fie specificat in manual!

| shannygelu a răspuns:

Daca nu ai buton de reset desi ma indoiesc las-o sa se descarce apoi o redeschizi mai intai incearca si tine apasat 1 min pe butonul power ar trebui sa se inchida automat