| CoolerThanIce95 a întrebat:

Mi s-a stricat PS3'ul si nu stiu unde sa il duc la reparat! I don't want to see...nu mai e in garantie. Oare daca il duc la Media Galaxy pot sa ii faca ceva? Va rog spuneti-mi ce sa fac sad.

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Normal ar trebui pe factura lui sa ai scrise si unitatile service, pentru garantie si post garantie. Poti sa te duci de unde ai luat produsul respectiv si ei sunt obligati sa te indrume unde se poate repara.Eu as cauta in primul rind firme agr din factura si nu as duce la toti cioclasii vezi cit costa reparatia si daca ajungi sa relipesti cipseturi nu este a buna. uite un ex http://www.mygarage.ro/......odare.html
Ps nu doresc funda mai asteapta si alte raspunsuri. Bafta
Poti baga un ochi si pe www.okazii.ro sunt depanatori buni si pe acolo si vezi cam la ce pret mai este PS3 tau si daca se merita sa mai fie reparat