| Daniel1619 a întrebat:

Buna am Samsung Galaxy Fit si as vrea sa stiu de ce de o vreme tot se aprinde ecranu si se stinge se aprinde si se stinge oare e stricat nu are cum ca e nou si nu cred ca ar trebui sa faca chestia asta oare de ce? Cien ste raspunsul dar fara raspuns : Dul la reparat sau ceva din setari cum sa il fac la loc cine stie sa imi spuna urgent dau Funda!

Răspuns Câştigător
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Nu`p nu are probleme si eu am galaxy gio si mi s-a intamplat
dai un restart nu e problema si verifica timpul de expirare al ecranului