| Daniel_Havrincea_1991 a întrebat:

Nu imi apar pozele pe facebook. Am reinstalat windows si problema e aceeasi. Am auzit ca pot avea probleme cu script-ul sau ma rog ( nu am experienta in asa ceva ). Singura metoda de a vedea pozele e sa intru pe internet explorer ( si sa tot apas ca nebunul pe " show me " ).

3 răspunsuri:
| r3ally a răspuns:

Cum sa iti reinstalezi windows-ul pentru ca nu iti apar pozele pe facebook? straight face

| Hukez a răspuns:

Problema este de la browser-ul de internet, incearca sa folosesti Mozilla Firefox sau Opera.

| blodinel a răspuns:

Am 4 cuvinte carti tuti ceapa mati