| alexandra_3084 a întrebat:

Nu stiu ca sa dau funda sa nu radeti de mine am mai incercat sa vad si alte raspunsuri la unele spuneam ca in jos in stanga apare o funda cenusie dar nu imi apare. daca o sa reusesc sa dau funda promit ca o sa o dau

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Funda apare in dreapta raspunsului.
Funda?happy

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Funda aia cenusie apare in dreapta, nu in stanga si NUMAI in dreptul raspunsurilor la o intrebare de-a ta. Cand gasesti raspunsul care ti se pare cel mai potrivit, dai click pe funda din dreptul lui si apoi, dai ok.

| KikiRiki98 a răspuns:

Pai ai un raspuns si nu apare in partea stanga ca apare in partea dreapta o funda cenusie, adica raspuns castigator si se da la un singur raspuns pe care il alegi tu fiind castigator. Sper ca ti-am fost de ajutor:*Multa bafta>big grin

| dedekool a răspuns:

Pai acum langa raspunsul meu(daca o sa fie primul) trebuie sa iti apara o funda cenusie, deci in dreapta raspunsului meu(in caz ca e primul`) si nu-ti fie rusine de asta ca nici eu nu stiam cand am inceput sa frecvetez TPUhappy.(deci daca iti apare funda cenusie trebuie sa apesi pe ea si asa ai dat fundahappy.