| BadResonance a întrebat:

Am o mica problema...Tocmai mi-am facut un ID Yahoo! si nu reusesc sa-mi pun poza aia la avatar. Oare de ce? Si acolo unde apare avataru la mine nu apare. Stiu cum se pune imaginea la display da nu apare! Dau OK apoi ma uit acolo si nu apare! De ce? Am incercat de o multime de ori dar nu mergecrying(((((((((((

3 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Reinstaleaza messu daca continua o fi o eroare de la yhaoo.com

| PopMateMada a răspuns:

Reinstaleaza mess daca continua poti reinstala windows si sunt sigur ca va merge si un mic tutorial: intra pe mess du-te acolo unde ai imaginea dai pe ea si dupa poti sa iti alegi de acolo ce fotografie vr