| Raluka21 a întrebat:

Nu stiu de ce, dar de vreo saptamana Yahoo Messenger merge foarte prost, adica se intampla din 10 in 10 minute ca eu si persoana cu care vorbesc sa nu vedem ce ne scriem una alteia...am mai avut si mai demult problema asta, dar s-a remediat, insa acum orice as face nu merge. Am incercat aproape toate solutiile, oare nu imi ramane decat sa formatez calculatorul? Oare sa fie vorba de un virus?thinkingcrying. Dau fundita pentru cel mai bun raspunssad. Scuzati-ma pentru categorie, dar chiar nu am gasit alta mai potrivitahee hee

1 răspuns:
| Maria_Ana_1997_f a răspuns:

Si eu am aceeasi problema....ma puteti ajuta si pe mnva roooooooooog!