| GabrielaS13 a întrebat:

O prietena are un Allview A4all si azi a inceput sa mearga greu. Se bloca, etc..si l-a inchis. Acum nu se mai deschide.ce e de facut?

3 răspunsuri:
| HolyDesire a răspuns:

Incearca sa ai scoti bateria si sa al lasi 5 minute fara o pui la loc si vezi daca functioneaza

| GabrielaS13 explică (pentru HolyDesire):

Nu functioneaza asta. Am incercat deja sad

| HolyDesire a răspuns:

Poate fi influentat si de diferenta de temperatura cald/rece..probabil a facut condens iesind cu el de la cald la rece. daca nu s-a ars incearca sa al lasi fara baterie mai mult timp in casa la caldura