| ady201222 a întrebat:

Buna TPU :p ma gandesc sa imi cumpar o tableta ipad 2 si am cateva intrebari 1 eu as vrea sa lucrez pe ea in limbaj de programare c++ se poate lucru acesta? am inteles ca da.e adevarat? o pot lua de pe app story? 2 cu netu ma puteti ajuta? ce ar trebui sa fac? 3 e bine sa fie cu 3g sau nu se merita? 4 pot lua de pe net virusi pe ipad? Dau FUNDA va rog sa ma ajutati happy

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

O sa te zgarii pe ochi daca "lucrezi" c++ pe o tableta. Poti lucra doar asa doar daca vrei sa fii "cool", dar daca vrei sa faci ceva mai serios o sa plangi dupa o tastatura si un maus.

Răspuns utilizator avertizat