| lovelyone a întrebat:

Hey! Am un laptop mai vechi care incepe sa mearga cam nasol si as vrea sa-l schimb. M-am gandit sa-mi cumpar o tableta/IPad dar am auzit multa lume zicand ca nu poate inlocui un laptop/PC in totalitate, dar nu prea stiu de ce. Asa ca as avea niste intrebari despre tablete/IPads.
1. Pot sa lucrez in Word, Excel, Powerpoint (Office, in general) pe ele, fara sa platesc aplicatii?
2. Ce tableta/IPad mi-ati recomanda?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Nu-ti raspund la intrebari, iti zic direct.

Ia-ti un laptop nou, sau un PC eventual. E mult mai folositor, poti face mult mai multe chestii decat intr-un iPad sau tableta. Succes si ai grija ce alegi :].

1 răspuns:
| misteriosul99 a răspuns:

1.DA
2.DA
3.Ipad4