| qiunZJDX a întrebat:

Pana acum, aveam de gand sa-mi cumpar un samsung galaxy ace, dar am descoperit Blackberry Curve 8520. Eu mi-as lua un Blackberry (fiind mai ieftin). Voi ce ziceti? Sa-mi cumpar Blackberry? Multumesc!

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna.
Cu toate ca Samsung sunt foarte bune, nici Blackberry nu sunt mai prejos. Sunt foarte fiabile, inteligente si sistemul de operare faca ca bateria sa tina destul de mult. Din fericire s-au mai ieftinit si pe la noi, ca erau tare scumpe intr-o vreme. Vezi aici opiniile cumparatorilor pentru Blackberry 8520, sa-ti faci o idee despre plusurile sau minusurile produsului: http://goo.gl/ciryK
Succes;)

| ivy a răspuns:

E mai ieftin ...blacku` dar e mai bun dupa parerea mea Samsung galaxy ace...

| KenJi a răspuns:

Nu, nu se merita, mai bine i-ati un telefon calumea cu sistem de operare android, de care nu o sa ti se ia niciodata datorita aplicatiilor nelimitate ce pot fi puse pe el, spre ex un galaxy mini sau un LG optimus me p350 ( cum am eu ).

| Daniel97 a răspuns:

E mult mai bun Samsungul, plus ca telefoanele cu Android sunt acum viitorul, Nokia mai are putin si cade, iar Apple inca se tine, dar nu cred ca prea mult.

| OriGinal_4501 a răspuns:

Pai eu zic asa sa te gandesti vrei un telfon mai performant recomand galaxys dar insa trebuie sa si il ingrijesti sa nu il scapi pe jos... ca cam greu se inlocuieste si daca esti mai impiedicat itit recomand BlackBerry pentru ca nu are touch screen si nu il distrugi asa usor galaxy e fin insa sa nu plangi dupa touch screen recomand BlackBerry mai sigur sa nu il distrugi daca esti mai impiedicat dar recomand si galaxy pentru ca are multe aplicatii jocuri insa se strica mai repede si daca il scapi larevedere touch eu in locul tau as lua BlackBerry mai sigur si te tine mai mult funda?

| ChishyyAlle a răspuns:

Nu te gandi la pret, gandeste-te sa-ti placa tie la aspect sau ma rog ce apreciezi cel mai mult la un telefon! Dar, ma rog eu ti-l recomand pe Samsung Galaxy ace.