| Paulassss a întrebat:

Pentru cei care au Windows 7 am o intrebare: stiti ca se pot pune pe desk gadget-uri. De exemplu, la Vreme, se putea seta orasul, locatia cea mai apropiata (sau poate si mai indepartata) si-ti arata temperatura in timp real. De ceva timp si-a facut de cap si-mi arata doar Bucuresti, fara sa mai pot seta ce ma intereseaza pe mine. Stiti care ar fi problema? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca vrei te ajut eu cand am timp, deci descarci un gandet si acolo la locatie bagi orasul tau

2 răspunsuri:
| Paulassss explică:

Va multumesc mult! Ideea e ca eu incercam sa-l tot instalez pe cel de la windows, ca sa-mi dau seama mai tarziu ca acela nu mai e bun, nu-l mai furnizeaza. O zi buna!

| megustabuff a răspuns:

Il stergi si descarci din nou si il configurezi cum vrei! happy