| DarkTheory a întrebat:

pentru cei cu telefonul HTC Sensation Xe, as dori sa imi spuneti daca ati avut ceva probleme la el, cu partea de hardware, sa se blocheze telefonul sau alte probleme similare?

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

Sincer mie mi s-a blocat de cateva ori.
Dar partea mai nasoala e sa nu patesti ca mine, adica sa ti se aprinda ecranul la telefon singur, cam odata la 2, 5, 10 min. Mie mi-a facut asta cam 2 zile,, dar acum e ok.
Am si eu o intrebare pentru tine: Daca filmezi si e mult zgomot, adica muzica foarte tare, sunetul se aude cat de cat bine?

| DarkTheory explică (pentru JusTPauL):

Salut, scuze de intarziere...Pai am cam observat ca nu are tare buna calitate daca e zgomot dar totusi filmeaza destul de ok! Mersi mult de raspuns. Ai funda!

| JusTPauL a răspuns (pentru DarkTheory):

Mersi la fel. Dacă mai ai şi alte întrebări despre telefon poţi să mă întrebi aici. Eu îl am de 10 luni.