| zinedinzidan a întrebat:

Buna TPU.Pentru IPhone 4 imi trebuie o cartela speciala sau pot lua orice fel de cartela?

Răspuns Câştigător
| Silviu14 a răspuns:

GSM ca la orice telefon.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Trebuie o cartela speciala, adica micro sim se numeste, Este doar partea acoperita cu cupru si amgnetizata de la o cartela normala ex: http://km.support.apple.com/......001-en.jpg

| djdani1 a răspuns:

Salut!
Pentru Iphone 4 si 4s iti trebuie o cartela micro sim! E un tip nou de sim.
Sper ca te-am ajutat.

| gicaputinica a răspuns:

Nu exista cartele speciale!
Atat doar sa nu fie codat pe o anumita retea (ex. Orange). In situatia aceasta, nu merge pe alte retele.

| Edytza111 a răspuns:

Orice cartela

| deeastf a răspuns:

Cartela normala nu trebuie cv special si el e tel ca toate telefoanelewinking