| adea100 a întrebat:

Pentru Iphone 5S iti trebuie cartela SiM normala? Cum se baga cartela? Daca nu se poate pue normala de unde gasesc cartela speciala. Sunt disperata scuzati categoria

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti trebuie un nano sim. cartela o schimi la operatorul tau de telefonie

| Damexn a răspuns:

Din ate stiu cartela care se potriveste e micro sim, stiu de la un prieten care are iPhone, te duci la un Cosmote cu cartela normala si ti-o taie ei cu un aparat special sa o bagi in telefon.