| nyko06 a întrebat:

poate afecta garantia laptopului un windows care nu este original? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

Nu, garantia laptopului se refera la Piesele lui sau partea de HardWare, partea de Software este optionala, nimeni nu te obliga sa cumperi windows xu Licenta, in Romania este asa, in Germania nici acolo nu pierzi garantia ca nu ai Windows original, dar daca nu ai si te prinde, ti-l ia cu tot cu Laptophappy, E bine de voi ca traiti in Romania.Deci la Intrebarea ta raspunsul este clar nu

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, este exclus.
Pa, pa.

| gigite a răspuns:

La Intrebarea ta raspunsul este clar: NU!

Răspuns utilizator avertizat