| Răduţ_Ionuț_1999 a întrebat:

problema mea ar fi urmatoarea, mi-a aparut pe laptop sa dau upgrade la windows 10 si am zis ca e ok... Asa ca i-am dat sa inceapa si am plecat de acs, leptopului ii s-a terminat bateria iar update-ul nu a putut fi finalizat. Acum intrebarea mea e urmatoarea, de atunci imi apar tot lini pe ecran dar nu chiar mereu. Uneori merge si dupa o ora apare pe tot ecranul de nu se înţelege nimic. Motivul este o eroare de la windows? Se poate repara prin schimbare windows-ului?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate reveni la o versiune anterioara
Uite pasii :
Setari, Actualizare si Securitate, Recuperare.
Succes

| iwefgOficiall a răspuns:

Cred ca nu ia tinut componentele sau rami si sau ars

| Chiriac_Alexandru_2002 a răspuns:

Da, cred ca se poate repara daca schimbi win., problema a aparut de cand ai dat update sau era si inainte?