| Xres100 a întrebat:

Recent am instalat windows 7 ultimate si dupa un timp am avut nevoie sa bag ceva pe un stick iar windows-ul la recunoscut fiindac a scos un " ding " dar nu aparea numic nicaieri asa ca am cautat la device manager si am vazut ca la portable drivers " G : " dadea eroare 31... Am gasit niste rezolvari pe internet dar se pare ca nici una nu merge... Daca stie cineva cum se rezolva ii dau funda! ( PS : nu va obositi sa dati linkuri de la Microsoft ca am incercat deja ce au zis ei )

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai o problema cu driverele, sunt niste registri busiti in Windows. Chiar daca o rezolvi pe moment, eroarea reapare. Reinstaleaza Windows-ul!