| SPYRYT a întrebat:

Am instalat windows 7 ultimate si la sfarsit mi-a dat eroare din C:\WINDOWS\system32\drivers\raspppoe.sys . De ce si nu merge netu?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspppoe este un fisier care se ocupa de net. Ori trebuie sa schimbi CD-ul ca este cu eroare sau zagariat sau unitatea de DVD este defecta, ori HDD-ul are o defectiune. Verifica intai HDD-ul cu Defragmenter. Apoi schimba CD-ul si reinstaleaza Windowsul daca nu stii sa instalezi numai anumite componente.