| AlexAL275 a întrebat:

Recent mi-am creat o pagină pe Instagram, mă întrebam cum aș putea pune fiecare poză pe coloana sa atunci când o postez, cred că știți ce zic, de exemplu : dacă pe o coloană sunt citate, iar pe cealaltă videoclipuri. Help!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui cate 3 deodata ca sa nu strici aranjamentul.
Sau pui cate 6, cate 9 si tot asa

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai un exemplu, ceva? Un link?
Bănuiesc cam ce vrei, dar nu sunt atât de sigură. Deci, pe Instagram sunt trei coloane.

Fie optezi pentru modelul:

citate ◘ video◘ citate

fie, pentru:

video◘ citate◘ video

ca să păstrezi coloana dreaptă, trebuie să încarci de fiecare dată câte trei postări, ori șase, ori nouă (deci, din 3 in 3) pentru a păstra o ordine.

| Alverto a răspuns:

Pai e cam logic ce trebuie sa faci, nu e mare lucru
Pui cate 1 pe fiecare rând astfel încât să arate bine
De ex, sa zicem că ai începe acum
Azi pui citatate, mâine videoclipuri iar poimâine altceva și după ce le pui pe primele 3 postări continui la fel cu una după alta
Cred că ai înțeles baftă
Daca nu înțelegi caută @partea.nelominoasa și vezi acolo