| Markus2013 a întrebat:

Recent mi-am cumparat telefonul Allview - x2 Twin, dar de cand l-am deschis prima data tot mi se lumineaza beculețul care ar trebui sa fie aprins doar atunci cand incarca. Imi puteti spune va rog care ar putea fi problema si cum sa o rezolv.

Răspuns Câştigător
| anonim66231 a răspuns:

Nu neaparat doar cand se încarcă, ăla se numește beculeț de notificări de la nume iti dai seama ca se aprinde intermitent cand Primești mesaje /apeluri pierdute etc, vz poate ai lasat vreun msg necitit pe acolo, tuturor ni se intampla asta, sau daca tu crezi ca este o problema presupun ca ai garanția happy bafta la repararea acestuia happy

1 răspuns:
| Markus2013 explică:

Mersi happy