| moneda a întrebat:

Buna TPU recomandati-mi un telefon cu wifi si touchscreen pana in 550leibig grin funda

8 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Buna!
un telefon cu wifi si bun este Vodafone smart, este pana in 550 lei( cu touchscreen ), si merge foarte repede pe net in plus este smartphone cu android froyo 2.2.6 big grin

telefonul este destul de bun, ti-l recomand bafta tongue

Specificatii tehnice

Ecran
Dimensiune ecran2.8 inch
Ecran senzitivDa
Număr culori ecran256000
Rezoluţie ecran240 x 320 pixeli

Specificaţii
AcumulatorLi-Ion, 1200 mAh
Dimensiuni103.8 x 56.8 x 12.6 mm
Greutate104 g
Memorie internă130 MB
ProcesorQualcomm, 528 MHz
SAR W/kg0.95
Sistem de OperareAndroid 2.2 Froyo
Timp de aşteptarepână la 380 h
Timp de convorbirepână la 4.5 h

Cameră digitală
Cameră videoDa
Cameră fotoDa
Rezoluţie cameră foto2 megapixeli
Rezoluţie cameră foto1600 x 1200 pixeli

Multimedia
Internet pe Mobil! Da
JavaDa
JocuriDa
MMSDa
Music playerDa
Radio FMDa

Caracteristici Business
EmailDa
GPS IntegratDa
Sincronizare PCDa
Vizualizare documenteDa

Conectivitate
3G Da
Bluetooth Da
GPRS Da
HSDPA Da
Tip card de memorie Micro-SD
WiFi Da

| COOLboY a răspuns:

Samsung i5500 Galaxy 5
Samsung Galaxy Y
Nokia C5-03

| MrSpooky a răspuns:

Eu am Lg KM 900 Arena
Are un dizain destul de frumos are wi-fi, touch si am dat pe el 530lei

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Nu ai sa gasasti :d

| 97vladu a răspuns:

Orange stocholm(Huawei u8180)costa de la 29 euro, android 2.2.2 wifi tochscreen proceseo de 512 ghz 2 sute si cv de ram, mie imi merge f bine, poti scoate multe jocuri si app care merg perfect cemera 3.15,

| alexland12 a răspuns:

Nokia C5-03
Ma tine bateria cam 4-5 zile. Ascult muzica, vorbesc, nevighez pe net, stau pe facebook...
Are camera de 5 MPx, face poze super faine. GPS-ul mananca mai multa baterie dar daca nu il folosesti bateria te tine. E destul de rezistent, eu il am de 8 luni si sunt foarte multumit de el.

| ALEXUTZA2210 a răspuns:

Samsung S5360 Galaxy Y
de la 452, 25 RON
Touch Screen, Extindere memorie: Da, Android, 3", 2 megapixeli, Format suportat MHL: Nu, Iesire HDMI: Nu, Wi-Fi: Da, DLNA: Nu, UMTS (3G): Da, Modul GPS: Da, Dual sim: Nu
Producator: Samsung Model: S5360 Galaxy Y Descriere Începeţi-vă noua viaţă în stilul Smart cu telefonul GALAXY Y pentru utilizatori tineri, dinamici, în permanentă mişcare.
sau altu:
Samsung S5260 Star II
de la 311, 00 RON
Touch Screen, Extindere memorie: Da, Fara sistem de operare, 3", 3.2 megapixeli, Format suportat MHL: Nu, Iesire HDMI: Nu, Wi-Fi: Da, UMTS (3G): Nu, Modul GPS: Nu, Dual sim: Nu
Producator: Samsung Model: S5260 Star II Descriere Noua versiune Star cu reţele sociale Samsung Star II se asigură că sunteţi întotdeauna vedeta cercului dvs. social.

| eushatat a răspuns:

LG gm 750 costa cam 400 lei cauta pe google