| bingbang_2202 a întrebat:

Ce telefon cu touchscreen pana in 700 lei imi recomandati?:d
dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| VladM15 a răspuns:

Samsung galaxy mini

10 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Samsung5230 star e misto, arata bine si e si ieftin la liber.camera de 3.2 si toate cele.si e vreo 5 mil jumate la liber.

| mistikk a răspuns:

Lg gm360 eu il am si este foarte bun si costa numai 500 leiwinking

| marcela290 a răspuns:

Nokia C5-03

| ellaella13 a răspuns:

Nokia 5230 de asta am si eu.mie chiar imi place il ador

| Florinel a răspuns:

Nokia 5530 XpressMusic, e foarte bun. :X si costa pana in 700 de leiwinking

| TheCreionel a răspuns:

Buna!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

astea doua cred ca sunt mai bune si le gasesti aproape la toate magazinele de Orange, Cosmote, Vodafone si sunt ieftine si eu am tot ca si primul!
papa!

| ieu a răspuns:

Unul de fier! laughing

| lung10 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung galaxy mini pentru ca are android. Poti sa il comanzi de pe telefonultau.eu (este mai ieftin)

| zeze a răspuns:

Nokia 5230 e cel mai bun dupa mine e parerea mea am si eu si sunt foarte multumit, are multe aplicatii misto si e foarte rezistent

| DJZaha a răspuns:

Samsung galaxy S
Samsung galaxy MINI