| ale1994 a întrebat:

hei. cum pot obtine parola unui cont de facebook daca stiu adresa de e-mail?(nu stiu daca aceasta este categoria potrivita) dau fundita love struck

1 răspuns:
| ComputerGeek a răspuns:

Luand in considerare ca nu ai vrea sa spargi contul de facebook al unei alte persoane, poti sa iti spun ca daca detii intr-adevar tu contul si te-ai inregistrat cu propia adresa de email atunci, cand cate imi aduc aminte, este o optiune prin care ei iti retrimit parola la acea adresa de email.