| ChiOooo a întrebat:

service pack3, ziceti-mi ce se intampla cand il instalezi pe windows xp, bit 32, din propria experienta, dati-mi un site de download service pack 3 for windows xp, 32 bit, sa fie gratuit, ziceti-mi ce se intampla cand il instalezi pe windows xp, bit 32, din propria experienta, funda!

4 răspunsuri:
| ChiOooo explică:

Nu windows ma service pack 3

| ZACat99 a răspuns:

Tu la ce te referi, sa iti dau un link cu windows-ul si sa iti pxplic cum?

| ZACat99 a răspuns:

Aaaaaaaaaaa pai stiu eu un link cu service pack 3 numa il instalezi si se upgradeaza la sp3, e ok, da add alex_alexoi2001

| arthurarad a răspuns:

Nu se intampla nimic, pur si simplu il instalezi sau se instaleaza singur prin update daca ai o versiune mai veche. Daca tu vrei o versiune gratuita de windows, afla ca windows se plateste!