| denis009 a întrebat:

Mi-am facut updateul la Windows cu Genuine(adica windows original)si am Service Pack3! Bun pana acum totul este OK, dar de ce nu imi apare tema de la Service Pack 3? Am nevoie de ajutor Dau funda Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha...deci asta e asta e nelămurirea ta. Păi Service Pack 3 nu e o nouă interfață pentru XP! big grin N-ai înțeles tu despre ce e vorba! SP3 reprezintă ultimul pachet de actualizări de securitate, stabilitate, fiabilitate, rapiditate etc. pentru XP.
Ce-ai urmărit tu pe net(o nouă interfață/teme) nu ține de SP3.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti peste 30 de teme pentru desktop intrand prin Start/Control Panel/Display/Desktop si alegi o tema de la Background, de la Position alegi Stretch(daca vrei sa fie pe tot ecranul) apoi dai Apply si OK. Tot asa le poti si schimba, pana gasesti una sa iti placa. Succes si numai bine!

| GenetiX a răspuns:

Pai cine a zis ca Service Pack 3 vine cu o tema noua? Temele le instalezi separat si nu au prea multa legatura cu SP3. Sper sa-ti placa ce gasesti aici: http://rocketdock.com/

| boy777 a răspuns:

Click dreapta pe desktop(intr-un loc gol)te duci la tabul apparences si acolo selectezi tema Luna.Incearca asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care temă de la SP3 și update la Windows cu Genuine? Scrie mai explicit! Sigur nu te-ai exprimat corect!