| denis009 a întrebat:

Mi-am facut updateul la Windows cu Genuine(adica windows original)si am Service Pack3! Bun pana acum totul este OK, dar de ce nu imi apare tema de la Service Pack 3?sadsadAm nevoie de ajutorsadsad Dau fundabatting eyelashes Multumesc

1 răspuns:
| tzintzi a răspuns:

Dai un format la local C si pune din nou acel windows original...fa-i update si v-a trebui sa mearga.Vezi sa nu fi pus o thema piratata pe windows original...ca nu se inteleg bine happy