| ChiOooo a întrebat:

service pack3, ziceti-mi ce se intampla cand il instalezi pe windows xp, bit 32, din propria experienta, dati-mi un site de download service pack 3 for windows xp, 32 bit, sa fie gratuit, fundaaaaaaa!

6 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Esti cam nehotarat. SP2 e una, SP3 e alta. Daca ai SP2 faci upgrade pentru 3. Daca ai SP3 si vrei 2, dai format si voilla.

Succes!

| petrica1111 a răspuns:

Nu il instala.Nu e prea bun.Si eu l-am incercat si, sincer, nu m-a surprins placut.O sa-ti bage o multime de "imbunatatiri " care nu fac decat sa il incetineasca. Ramai la sp2. e cel mai bun.

| adieu a răspuns:

De obicei gaseam pe acest site: www.dcosti.info! Incearca poate gasesti! Funda? :)

| ChiOooo explică:

Ziceti-mi ce se intampla cand il instalezi pe windows xp, bit 32, din propria experienta spuneti-mi ce se intampla...si dau funda

| ChiOooo explică:

Am nev ca ma mearga metinu

| GasKa a răspuns:

Www.softpedia.com sigur gasesti acolo