| 2l3xandra a întrebat:

si la multi ani!

stie cineva vreun site de pe care sa trimit mesaje pe mobil in afara de moove.ro deoarece in ultimul timp nu mi-au mai bagat cele 10 msg zilnice si mi-am facut alt cont am trimis un mesaj si nu l`am primit

fundita

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

În ziua de azi, se mai pot trimite SMS-uri de pe site-ul http://www.free--sms.com/ro/index.go?refid=853555 Cum? Foarte simplu. În primul rând trebuie să va faceţi un cont, după care puteţi să începeţi să trimiteţi SMS-uri.
Paşii pentru înscriere sunt următorii:
1. Se dă click pe următorul link http://www.free--sms.com/ro/index.go?refid=853555 după care se dă click pe înregistrare.
2. Se completează formularul care apare, se bifează şi cele 2 căsuţe de jos, după care se dă click pe "Supuneţi spre examinare".
Mai departe este totul foarte uşor. Vă descurcaţi că sunteţi mari.
Acestea fiind spuse, spor la trimis SMS-uri. DAR ÎN LIMITA BUNULUI SIMŢ, pentru că alt site de trimis SMS-uri gratis nu mai există şi nu vrem să se închidă şi acesta.

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
stiu eu site-uri si sunt foarte bune, eu le mai folosesc :D.

www.fun-sms.ro
www.go4it.ro

Sper ca te-am ajutat! :)
La multi ani! :*