| Rizer a întrebat:

Cum pot trimite mesaje de pe moove.ro? Am incercat dar nu merge!

Miam facut contul, dar am incercat sa trimit un mesaj si nu-mi merge!
Cum sa fac?happy

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Ca sa poti trimite mesaje trebuie ca numarul de telefon sa il ai in agenda de telefon!

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu as crede ca ar trebui sa mai incerci de vreo 3 ori si daca nu merge las balta sau ii spui unui prietenwinkingDragutza2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut un cont pe moove.ro si cand dau sa trimit mesajele nu se primesc cum sa fac?