| BalonassDeSapun a întrebat:

Sper sa ma ajutati...
Deci eu am descarcat doua jocuri de pe net si calculatorul meu a inceput sa se miste foarte gre...dece?!
Am sters jocuri si tot asa e...
Exista vreun anti-virus sau un windows pe care-l pot descarca?! puppy dog eyes

Raspuns urgent! puppy dog eyes
Multumec! love struck happy

Funda! puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Daca nu ai antivirus e grav

pune pe cineva sa-ti stearga tot din calculator si sa reinstaleze tot cu antivirus cu tot si gata

| Lunabrisa a răspuns:

Da daca descarci ceva s-ar putea sa aiba virusi si cand pui jocurile la loc sa ramana VIRUSI.Te sfatuiesc sa descarci avast este foarte bun.
Succes! Funda?

| BalonassDeSapun explică (pentru Lunabrisa):

Avasat?! Ce e ala?!
Ai putea sa-mi dai un link?!

| Lunabrisa a răspuns (pentru BalonassDeSapun):

Avast este o agentie de antivirusi si din pacate nu iti pot da un link dar iti pot spune site-ul www. avast anti virus.ro fundita

| AnastasiaMihai a răspuns:

Eu iti recomand sa iei spyware doctor. Il iei, cauti un key pe net, apoi scanezi, stergi virusii, dezinstalezi programul in cele din urma si here we go. Ai putea de altfel sa stergi programele sau fisierele nefolositoare din calculator, eventual sa le pui pe un stick si sa stergi cookie-urile si datele de navigare de la browser. Daca esti organizat/a si pc-ul tau o sa mearga mai bine laughing

| AnastasiaMihai a răspuns:

Soul2soull nu dramatiza situatia laughing nu e asa grav, a zis decat ca merge greu pc-ul. Iar despre antivirus, eu iti sugerez sa cumperi unul cu licenta, e cel mai sigur.

| BineInteles a răspuns:

Cel mai bine dai un reformat la pc sau incearca cu spyware