| 00Didi00 a întrebat:

Spuneti-mi sai mie repede care este diferenta intre Samsung galaxy S, Samsung galaxy S II si Samsung galaxy S III...Si pretul fiecaruia... Urgentt dau funda!

Răspuns Câştigător
| NuMaiConteazaNumele a răspuns:

Samsung Galaxy S este primul Samsung Galaxy facut de firma Samsung, avand sistemul de operare Android este chiar misto...
Apoi s-a inventat Samsung Galaxy S2
Acesta este aproape ca primul doar ca are mai multe lucruri in plus pe langa Galaxy S.
S3 este cea mai noua si scumpa varianta de Samsung Galaxy.
Are mult mai multe avantaje fata de celalalte 2.
S1 - 250 Euro aproximativ
S2 - 455 Euro aproximativ
S3 - am gasit cu 2600 RON aproximativ, nu sunt sigur, mai ales ca e nou.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In pricncipiu procesorul si ram ul diferentiaza cele 3 modele. Pentru alte detalii fa si tu o comparatie pe gsmarena sau alte site uri de genul.

Preturi s1 1200ron, s2 1800-2200 ron s3 peste 2600ron