| Ovidiu a întrebat:

Spuneti-mi un program de devirusare a calculatorului fara al formata.

9 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Descarca AVIRA http://www.softpedia.com/......l,raspunde bine si curata si protejeaza compul.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Bitdefender online. Este super!

| Magnific a răspuns:

Adica Antivirus? sau ce? eu folosesc Avira si ccleaner pentru a curata calculatorul

PS : Defraggler de la Piriform

| Ovidiu explică (pentru Magnific):

Nu vreau antivirus. Am instalat. Daca am multi virusi pe PC ma gandesc ca un antivirus nu o sa faca fata si ma gandesc la un program special care curata tot ce este infectat.

| RoberT41 a răspuns (pentru Ovidiu):

Acel "program special care curata tot ce este infectat" se numeste: ANTIVIRUS!

| Magnific a răspuns (pentru Ovidiu):

Daca ai multi virusi ultima solutie Reset Windowshee hee

Răspuns utilizator avertizat
| vladmR a răspuns:

Avg,nod32 v4