| hatze a întrebat:

Ce program ia cel mai mult din resursele calculatorului?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Jocurile consuma multe resurse! Si ca programe,antivirusii, browserul - in functie de pagina pe care esti! daca vrei sa vezi ce iti consuma multe resurse la tine in pc, intra in task manager si uita-te la procese. Bafta!

3 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Un program de editare video. Unul de test (in conditii de stress) al componentelor.Jocurile.Asta daca te referi asa, in general.Mai poate fi un Windows virusat care sa faca treaba asta :-)))

| cristi13 a răspuns:

In general jocurile dar sunt si altele:antivirusul(activ...) si alte programe... daca asta ai vrut sa stiibig grin

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Lotro,adica Lord of the rings iti mananca calculatorul are pest 100, 000, 00 mb